شبکه خبری تهران نیوز

تعداد خبر های امروز: 0
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ الإثنين ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱ December 16,2019
حمله مرد شیطان صفت به زن جوان
دریافت ویدئو

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، زن جوان که در یکی از خیابان‌های چین و در تاریکی شب مورد حمله یک مرد ناشناس قرار گرفته بود، با خوش‌شانسی موفق به فرار شد.

مطمئناً شب‌هنگام و خیابان خلوت زمان و مکان مناسبی برای تردد یک زن جوان به شمار نمی‌رود و این احتمال می‌رود او مورد اذیت و آزار افراد شیطان‌صفت قرار گیرد. مانند اتفاقی که به تازگی برای یک زن جوان در یکی از خیابان های کشور چین رخ داد.

این زن جوان که هویتش مشخص نشده، در حالی که شب‌هنگام در حال تردد در یک خیابان خلوت در شهر «ووتای» در استان شان شی بود، مورد حمله یک مرد شیطان صفت قرار گرفت. این مرد که سوار بر یک خودرو بود، با حمله به این زن قصد داشت تا او را به مکان دیگری منتقل کند که موفق به این کار نشد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده، این زن جوان را در یک مکان خلوت در حالی که یک مرد به آرامی در پشت سر او حرکت می‌کند، نشان می‌دهد. لحظاتی بعد این مرد خود را به پشت سر این زن می‌رساند و با وارد کردن چند ضربه، او را به صندوق عقب خودرو منتقل می‌کند. در حالی که مرد شیطان‌صفت با انداختن این زن تلاش می‌کند درب صندوق عقب خودرو را ببندد، اما با مقاومت زن موفق به این کار نمی‌شود و مجبور به انداختن او به کف خیابان می شود. این مرد بلافاصله سوار بر خودروی خود شده و پا به فرار می‌گذارد.

این زن به پلیس چین گفت که مرد آدم‌ربا قصد ربودن او را داشت که موفق به این هدف نشد. این زن اضافه کرد که در تمام مدت حادثه، آدم‌ربا از صحبت با او خودداری می‌کرد. پلیس چین تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

گفتنی است؛ در حالی وقوع این حادثه خبرساز می شود که حدود یک سال پیش نیز ویدئوی ربودن یک زن توسط یک مرد ناشناس در استان هبئی چین تبدیل به ویدئویی داغ شد. پس از چند روز مشخص شد که مرد آدم‌ربا در واقع شوهر این زن بود.

 

 

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (0)