خانه » خبرهای شما » اینجا کهریزک، حال مردم خوب است شما باور نکنید!
IMG_2729

اینجا کهریزک، حال مردم خوب است شما باور نکنید!

مردم ساکن شهر کهریزک هرروزه شاهد اتفاقات عجیبی هستند اما برخی از این اتفاقات برای آنها دیگر تازگی ندارد نمونه اش عبور و مرور احشام در خیابان های شهر است که نه تنها از لحاظ بهداشتی برای مردم مشکلاتی را درست کرده است بلکه چهره زیبای شهر را نیز مخدوش کرده  . در نزدیکی میدان …

مردم ساکن شهر کهریزک هرروزه شاهد اتفاقات عجیبی هستند اما برخی از این اتفاقات برای آنها دیگر تازگی ندارد نمونه اش عبور و مرور احشام در خیابان های شهر است که نه تنها از لحاظ بهداشتی برای مردم مشکلاتی را درست کرده است بلکه چهره زیبای شهر را نیز مخدوش کرده  .

در نزدیکی میدان آفتاب محله ای بنام تبائین وجود دارد که در آن بقعه متبرکه امام زاده بی بی رقیه (س) دختر موسی بن جعفر وجود دارد. در گفت و گویی که مردم با خبرنگاران ما داشتند از اینکه مسئولین شهری فقط در زمان انتخابات یادشان می آید که این مکان وجود خارجی دارد گلایه داشتند .

آنها از وضع زیبایی منطقه و همچنین خدمات رسانی ضعیف شهرداری اعتراض داشتند .

یکی از اهالی این منطقه به خبرنگار ما گفت : ما می دانیم که وجود گله های گوسفندان و همچنین رژه آزادنه آنان در خیابان ها هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ عرف شهر نشینی هیچ توجیه عقلانی ندارد اما نمیدانیم چرا مسئولین در قبال وجود این مراکز سکوت کرده اند؟ ما خودمان شاهد هستیم که کاندیداهای شورای شهر هر دوره با وعده های زیاد به این منطقه می آیند اما بعد از انتخابات گویی این مردم وجود ندارند !

تصاویر اختصاصی کارمند ایرانی از رژه گوسفندان در خیابان آفتاب

IMG_2679

IMG_2681

IMG_2680

اما چیزی که بدتر از حضور این گوسفندان در خیابان است محل نگه داری آنها در مناطق مسکونی است .

متاسفانه زمانیکه این گله ها به سمت محل استقرار خود نزدیک می شوند گرد و خاک ناشی از حرکتشان این منطقه مسکونی را دربر میگیرد همچنین بوی نامناسب آن امان را از اهالی این منطقه ربوده است.امید است که مدیریت شهری کهریزک با تدبیری که به نفع مردم باشد این معضل را حل کند.

IMG_2727

IMG_2729

IMG_2728

 

علاوه براین معضل مشکلات دیگری نیز مورد توجه مردم بود مانند :

۱- عدم نظارت بر خط تاکسیرانی شهرک کهریزک

۲- عدم وجود امنیت مخصوصا در ساعاتی از شب

۳-نبود مراکز ورزشی و فرهنگی با توجه به جمعیت بالای سه محله قلعه سنگی ، تبائین و کریم آباد

۴-نبود توجه به محیط زیست این منطقه

و ……..

متاسفانه شهردار کهریزک حاضر به مصاحبه با خبرنگاران کارمند ایرانی نشده است.

کارمند ایرانی حاضر است تا جوابیه مسئولین شهری را منتشر نماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا