خانه » امر به معروف » حجت الاسلام حسینی نوری :تیم مذاکره کننده هسته ای خطوط قرمز نظام را مورد توجه قرار دهد / استقبال از رئیس جمهور حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی است
1

حجت الاسلام حسینی نوری :تیم مذاکره کننده هسته ای خطوط قرمز نظام را مورد توجه قرار دهد / استقبال از رئیس جمهور حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی است

امام جمعه شهرستان ملارد تشریح کرد : امریکایی ها بدانند اگر کوچک ترین اشتباهی کنند حتی در آمریکا هم امنیت نخواهند داشت و کاخ سفید را بر سرشان ویران می کنیم .

به گزارش کارمند ایرانی و به نقل از اقتدار ملارد، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در خطبه‌های دوم نماز عبادی سیاسی این هفته ملارد با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت : تیم مذاکره هسته ای باید بداند نماینده ملت شجاع و با عزتی به نام ایران اسلامی است . دشمنان ما و آمریکا هم باید بدانند زمان قلدری گذشته است . امریکا و دیگردشمنان باید بدانند که زمان آنکه هر غلطی که می توانستند بر سر جوامع مظلوم می آوردند، به پایان رسیده است. امریکا باید بداند که اینجا ایران اسلامی است، مهد شیرمردانی همانند شهید چمران و باکری ها و خرازی ها و همت ها است . لذا اگر آمریکا کوچک ترین تهدید و حمله ای بکند تمام جهان را برای آن ها به قبرستان تبدیل می کنیم .

امام جمعه شهرستان ملارد تشریح کرد : امریکایی ها بدانند اگر کوچک ترین اشتباهی کنند حتی در آمریکا هم امنیت نخواهند داشت و کاخ سفید را بر سرشان ویران می کنیم .دشمنان ما بدانند که اگر رهبری فرمان دهد بر آن ها می تازیم .امریکا و مزدورانش در منطقه بدانند تمام منافعشان در منطقه مورد هدف موشک های ما است .دشمنان ما و مخصوصا اسرائیل بداند کوچک ترین اشتباهی که آمریکا انجام دهد ، اسرائیل مورد اصابت انبوه موشک های ما واقع خواهد شد وهمان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد .و شما ملت عزیز بدانید که اگر امروز آمریکا و دیگر قدرت ها بر سر میز مذاکره نشسته اند به خاطر قدرت مردم ایران اسلامی است . یک کشوردر مقابل همه زورگویان دنیا ایستاده است  . این از عزت و قدرت مردم ایران است . نصیحت میکنیم به طرف مذاکره کننده که از این فرصت استثنایی برای نجات خود استفاده کنند . تیم مذاکره کننده هسته ای حتما باید خطوط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مورد توجه خود قرار دهد .

حجت الاسلام حسینی نوری با اشاره به وضعیت تاسف بار یمن و سکوت مرگ بار سازمان های بین المللی و حقوق بشر اظهار داشت : از سازمان های بین المللی و حقوق بشر باید سوال کرد که ((بای ذنبا قتلت)) ؟ زن و بچه های مظلوم مردم یمن به کدامین گناه کشته می شوند ؟ باید از آن ها سوال کرد که ملت مظلوم یمن به کدام کشور حمله کردند که باید مورد تجاوز وحشیانه قراربگیرد؟ باید ازکسانی که ادعای حقوق بشر و دموکراسی دارند سوال کرد ، مگر ملت مظلوم یمن چه کردند که باید مورد حملات وحشیانه قرار بگیرند ؟ ما با تمام وجود از مردم مظلوم یمن حمایت خواهیم کرد . وی ابراز امیدواری کرد با سرنگونی دولت وهابی سعودی شر آن از سر مردم مظلوم یمن از بین برود .

امام جمعه شهرستان ملارد با اشاره به سفر غریب الوقوع رئیس جمهور به شهرستان ملارد گفت : اولین سفر شهرستانی رئیس جمهور به شهرستان ملارد است . کرارا در جلسات مختلف و از همین تریبون خدمت رییس جمهور و هیئت دولت گفتیم که به شهرستانی سفر خواهند کرد که این شهرستان از محروم ترین شهرستان های کشور و استان تهران است . لذا ملارد محروم نیاز به توجه ملی دارد .با بودجه های شهرستانی و استانی ما نمی توانیم از این محرومیت ها گذر کنیم .

وی افزود : انتظار است در بخش سلامت مخصوصا بیمارستان ،در بخش آب و فاضلاب، در بخش مترو و راه و در بخش فرهنگی و مذهبی یک توجه ویژه و خاصی صورت بگیرد .

این مقام مسئول تصریح کرد : عالی ترین مقام اجرایی کشور به شهرستان ملارد سفر خواهد کرد. مطمئنا حضور پرشور مردم در استقبال از آقای رئیس جمهور توجه ویژه ای برای رفع محرومیات ها خواهد داشت و موثر خواهد بود . از طرف دیگر عمل به شعار مقام معظم رهبری که بهترین نمونه عملی آن حضور پرشور شما در استقبال از ریاست محترم جمهوری است . حضور شما مردم در استقبال فقط صرف استقبال از یک شخصیت عالی نیست بلکه حضور شما یعنی حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی .

حجت الاسلام حسینی نوری با اشاره به روز حضور رئیس جمهور در ملارد گفت: این روز ، روز شهادت خواهد بود حتما حرمت ها در آن روز رعایت شود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 − = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا