خانه » امر به معروف » اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ملارد
1

اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ملارد

به گزارش کارمند ایرانی و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملارد، طی مراسمی با حضور دکتر مهرزادحمیدی معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش،حجت الاسلام حسینی امام جمعه و کرمی فرماندار شهرستان ملارد،گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی ، کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سلطانی بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دبیرستان المپیک ۲۰۲۰ ملارد در سالن ورزشی دوو میدانی شهید مظفر این شهرستان برگزارشد.

گفتنی است که این مراسم برای نخستین بار در سطح استان تهران در شهرستان ملارد برگزارشد که در این المپیاد ورزشی ۱۲ ماده ورزشی در رشته های مختلف با هم به رقابت پرداختند. دکتر مهرزاد حمیدی معاون وزیر وکمرئی مدیرکل آموزش و پرورش،گروسی نماینده مجلس از دیگر سخنرانان این مراسم بودند و در پایان از تیم های قهرمان و مربیان ورزشی ورزشکاران با اهداء مدال قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− دو = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا