خانه » اجتماعی » آموزش و پرورش باید دولت سازی کند
Tajik

آموزش و پرورش باید دولت سازی کند

سرپرست آموزش و پرورش ورامین گفت: در نظر داریم تا مدرسه شهید مطهری واقع در انتهای خیابان مهدیه ورامین را به کمک دانش آموزان، شهروندان و خیرین عزیز بازسازی کنیم تا مورد استفاده دانش آموزان قرار گیرد.

به گزارش کارمند ایرانی، مجید تاجیک سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ورامین در همایش خیرین مدرسه ساز کشور که در شهرستان ورامین برگزار شد گفت: مبنی پیشرفت هر نظام و دولت به آموزش و پرورش آن مربوط است.

Tajik

وی ضمن بیان اینکه باید بدانیم اگر خواستار پیشرفت هر نظامی هستیم باید آموزش و پرورش آن را ارتقا بخشیم تصریح کرد: آموزش و پرورش فقط به دروسی که در آن آموزش داده می شود نیست بلکه فرهنگ سازی نیز یکی دیگر از این وظایف است که نمونه آن که امروز در سطح آموزش و پرورش شاهد هستیم طرح همیاران پلیس است.

سرپرست آموزش و پرورش ورامین اظهار کرد: آموزش و پرورش ارگانی است که باید دولت سازی کند و مسئولین مختلفی را به کشور تحویل دهد.

تاجیک ضمن بیان اینکه به یاری خدا از نظر نیروی انسانی در شهرستان ورامین مشکلی نداریم افزود: در نظر داریم تا مدرسه شهید مطهری واقع در انتهای خیابان مهدیه ورامین را به کمک دانش آموزان، شهروندان و خیرین عزیز بازسازی کنیم تا مورد استفاده دانش آموزان قرار گیرد.

منبع: ورامین ما

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− یک = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا