خانه » دسته‌بندی نشده » بازیکن به فکر این است که راحت پولش را بگیرد و خیلی به مسائل مدیریتی کاری ندارد
پرسپولیس

بازیکن به فکر این است که راحت پولش را بگیرد و خیلی به مسائل مدیریتی کاری ندارد

سرپرست پرسپولیس گفت:‌ امیدوارم هر فردی مدیرعامل این باشگاه می‌شود در نهایت اتفاقاتی رخ دهد که به سود پرسپولیس باشد.

به گزارش کارمند ایرانی، محمود خوردبین پس از پایان جلسه تمرینی پرسپولیس در مورد اینکه قرار است طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شود، گفت: در این مورد خبری ندارم و هنوز اتفاقی نیفتاده است و امیدوارم هر چه باشد به نفع باشگاه باشد.

وی در مورد تغییرات بیش از حد در پرسپولیس گفت:‌ ما چه کنیم، چه گناهی کرده‌ایم امیدوارم هر چه می‌شود به سود پرسپولیس باشد.

خوردبین در مورد اینکه آیا این مسائل در شب اعزام تیم به قطر در روحیه بازیکنان تاثیر نمی‌گذارد،گفت: البته این طور مسائل روی بازیکنان تاثیر زیادی ندارد چون بازیکن می‌خواهد راحت پولش را بگیرد و مهم نیست چه کسی مدیرعامل پرسپولیس است. ما هم نمی‌دانیم چه کنیم و چه اتفاقی هم خواهد افتاد.

فارس/سرپرست پرسپولیس از حل مشکل خروجی بازیکنان این تیم خبر داد و کاروان پرسپولیس را برای اعزام به قطر ۴۴ نفر اعلام کرد.

او همچنین در پاسخ به این سؤال که دوست دارد طاهری به عنوان مدیرعامل انتخاب شود یا نژادفلاح گفت: مهم برایم باشگاه است و هر کدام خوب کار کنند ارجعیت دارد. امیدوارم هر فردی مدیرعامل می‌شود به سود پرسپولیس باشد. آنها نیز هر کدام سعی کردند باشگاه را درست کنند. طاهری نیز یک بار سرپرست بوده و امیدوارم اگر انتخاب شود بتواند شرایط را بهتر کند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا