خانه » دسته‌بندی نشده » شاید برانکو فصل بعد سرمربی پرسپولیس نباشد!
برانکو

شاید برانکو فصل بعد سرمربی پرسپولیس نباشد!

اتفاقات اخیر در باشگاه پرسپولیس به حدی تلخ است که شاید تمام برنامه‌ریزی‌ها را از بین ببرد.

به گزارش کارمند ایرانی، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس با شوق و اشتیاق خاصی پس از ۸ سال به ایران برگشت تا شاید به لطف یک قرارداد «چرب» بتواند «پرسپولیسی رؤیایی» بسازد.

حسین هدایتی وارد عمل شد و چک‌هایش را روی میز چید تا محمدحسین نژادفلاح با این پشتوانه مالی، به استانبول ترکیه رفته و پس از مذاکرات رضایتبخش، این مربی را جانشین حمید درخشان کند. همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت. قرارداد ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی برانکو برای یک فصل و ۸ بازی باقی‌مانده در این لیگ به سرعت تنظیم شد و حتی برانکو قبول کرد به تهران بیاید تا زودتر از موعد مشروط، هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد.

تا اینجا تصور می‌شد پرسپولیس از بحران عبور کرده اما آزادی حمیدرضا سیاسی از بازداشت، بیشتر از اینکه برای پرسپولیسی‌ها خبر خوبی باشد، اتفاقات این باشگاه را تحت تأثیر قرار داد. سیاسی برگشت و معاون پارلمانی وزیر ورزش رسماً گفت او همچنان عضو هیأت‌مدیره باشگاه است.

حسین هدایتی که تحت فشار اسپانسر سابق باشگاه یعنی شرکت بهنام پیشرو بود، وقتی با خبر آزادی سیاسی و بازگشتش به پرسپولیس مواجه شد، قید پول خرج کردن برای این باشگاه را زد و همه چیز را به مزایده واگذار کرد. هدایتی که رفت، هم چک‌های حمید درخشان برای تسویه حساب برگشت خورد و هم مبلغ ۸۰۰ میلیون تومانی که قرار بود به حساب برانکو واریز شود، دود شد و به هوا رفت!

برانکو وقتی موضوع را فهمید، از کوره دررفت و در جلسه با محمدحسین نژادفلاح اعلام کرد اگر به زودی ۲۵ درصد از قراردادش را نگیرد، امکان ادامه همکاری وجود نخواهد داشت. با این حساب اگر دیدید برانکو با وجود داشتن قرارداد در فصل آینده، در پایان همین فصل از پرسپولیس رفت، زیاد تعجب نکنید چون او حسابی از رفتاری که پرسپولیسی‌ها درپیش گرفته‌اند، شاکی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 3 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا