خانه » دسته‌بندی نشده » فیلم‌های انیمیشن را در سینما ببینید
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

فیلم‌های انیمیشن را در سینما ببینید

فیلم‌های انیمیشن در برنامه‌ای با نام «شنبه‌های پویانمایی» در سینما کانون به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش کارمند ایرانی، مهدی باقری معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان این خبر گفت: به تازگی و همزمان با جشنواره پویانمایی کانون، صحبت‌هایی با هنرمندان این رشته داشتیم که بر اساس آن قرار شد فیلم‌های پویانمایی از اردیبهشت آینده در برنامه‌ای با نام«شنبه‌های پویانمایی» در سینما کانون به نمایش دربیایند.

او تاکید کرد این برنامه فقط شامل آثار شرکت‌کننده در جشنواره‌ها نمی‌شود، بلکه هر فیلم قابل قبولی امکان اکران در این برنامه را دارد.

باقری در پاسخ به این پرسش که چرا این برنامه فقط یک روز در هفته برگزار می‌شود، توضیح داد: در وهله اول باید کشش برنامه و اقبال تماشاگران را بسنجیم و در صورتیکه استقبال خوب باشد، می‌توانیم برنامه را گسترش دهیم.

این مدیر هنری درباره رایزنی با مدارس برای آوردن دانش آموزان به سینما کانون دیدن این آثار توضیح داد: قطعا این کار را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم بچه‌ها با خانواده‌هایشان به این سینما بیایند.

باقری که پیش از این در نشست خبری جشنواره پویانمایی از راه‌اندازی سینما تک کودکان خبر داده بود، درباره این موضوع به ایسنا گفت: برنامه «شنبه‌های پویانمایی» مقدمه و سرآغازی است برای راه‌اندازی سینما تک کودکان که طی آن می‌کوشیم فیلم‌های تاثیرگذار کودک اعم از تولیدات داخلی و خارجی را در سانس‌های متفاوت به نمایش بگذاریم.

معاون تولید کانون پرورش فکری از برگزاری این برنامه در دیگر استان‌ها خبر داد و تاکید کرد که این برنامه فقط منحصر به تهران نیست. باقری توضیح داد: گام بعدی ما برگزاری این برنامه در دیگر استان‌هاست و در همین راستا هماهنگی‌ها لازم را انجام می‌دهیم تا این برنامه در استان‌هایی که امکانات لازم برای نمایش این آثار را دارند، برگزار شود. به گفته او، در برنامه «شنبه‌های پویانمایی» از صبح تا عصر چند فیلم مختلف در نوبت‌های متفاوت نمایش داده می‌شوند. این برنامه صبح‌ها ویژه مدارس و عصرها ویژه خانواده‌ها برگزار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 − دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا