خانه » اجتماعی » دولت باید قانون نظام پرداخت هماهنگ را کامل اجرا کند
رستمیان

دولت باید قانون نظام پرداخت هماهنگ را کامل اجرا کند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دولت باید قانون نظام پرداخت هماهنگ را کامل اجرا کند.

به گزارش کارمند ایرانی، عبدالرحمن رستمیان با ابراز تاسف از سوءمدیریت و رعایت نشدن  قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت در سیستم اداری، گفت: متاسفانه در سیستم‌ اداری کشور قانون نظام هماهنگ پرداخت ناقص اجرا می‌شود و در همه سازمان ها به طور هماهنگ رعایت نمی شود.

وی ادامه داد: در نظام هماهنگ باید پرداختی کارکنان یکی باشد ولی متاسفانه به خاطر نامنظم بودن سیستم اداری ما  اعتراض ها زیاد شده و خیلی از نیروها ناراضی هستند.

وی افزود: انصاف نیست که در برخی از سازمان ها حقوق‌ها اضافه شود و در برخی دیگر تغییر چندانی نکند باید میزان حقوق را بر اساس سختی‌کار، مدرک، رتبه و سابقه تعریف کنیم.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه نظام هماهنگ پرداخت در کشور با فشار رابطه ها از بین رفته، گفت:  دولت باید  نظام پرداخت هماهنگ را کامل اجرا کند لازم است در نظام هماهنگ، جای فرد، سیستم دخالت کند که برای همه یکسان و با عدالت اجرایی شود.

 

یک نظر

  1. سلام در بعضی ارگان هاو ادارات دولتی حقوق ۱۸ میلیون تومان دیدیم ودر بعضی هم ۲میلیون تومان ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا