خانه » اجتماعی » نظام رتبه‌بندی معلمان مشکلات را حل می‌کند
معلم

نظام رتبه‌بندی معلمان مشکلات را حل می‌کند

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح ارتقای علمی و نظام رتبه بندی معلمان موجب تحول این وزارتخانه و حل بسیاری از مشکلات آن می شود.

به گزارش کارمند ایرانی، حمید رضا کفاش روز پنجشنبه در جلسه علنی پارلمان معلمان خراسان رضوی افزود: نظام رتبه بندی معلمان بسیاری از مشکلات را بر طرف و موجب ارتقای مطلوب جایگاه معلمان بر اساس توانمندی ها و ارتقای سطح رضایتمندی آنان می گردد.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ۱۷ اردیبهشت ماه امسال مبنی بر اینکه نگاه به آموزش و پرورش باید سرمایه ای باشد نه هزینه ای گفت: این بیانات نقطه عطفی در جایگاه آموزش و پرورش است و باید برای رسیدن به این جایگاه عالی تلاش نمود.

کفاش اظهار کرد: معلمان برای دفاع از حقوق خود نباید تحت تاثیر برخی مسائل روانی قرار گیرند.

وی با اشاره به اختصاص پنج هزار میلیارد ریال برای پرداخت مطالبات فرهنگیان گفت: تاکنون بخشی از این مبلغ ابلاغ شده و برای ابلاغ بخش دیگر آن نیز در حال فعالیت هستیم.

وی همچنین با مطلوب خواندن فعالیت پارلمان معلمان در خراسان رضوی که برای نخستین بار در کشور راه اندازی شده است اظهار کرد: این پارلمان هم اکنون دارای جایگاه مشورتی و تصمیم سازی دارد اما به منظور ارتقا و تقویت این جایگاه و تاثیرگذاری آن در عرصه ملی باید به دنبال ثبت و قانونی کردن آن در کشور بود.

کفاش افزود: معلمان و نمایندگان آنان در پارلمان معلمان در ملاقات با مسوولان کشور برنامه ها و حرف های پخته و حساب شده ای را بیان کنند تا در جهت تحقق هدفمند این خواسته ها تلاش شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه با هدف شرکت در همایش پاسداشت اخلاق و تربیت اسلامی که به مناسبت فرارسیدن چهلمین روز درگذشت مرحوم حجت الاسلام محمد طاهریان معاون پرورشی پیشین آموزش و پرورش خراسان رضوی در دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد به مشهد سفر کرده است

یک نظر

  1. امید تمام فرهنگیان به طرح رتبه بندی است .انتظار داریم هرچه زودتر عملی شود تامشکلات این قشر ازجامعه حل شود .تورم بازار-گرانی اجنا س -شهریه هنگفت دانشگاه فرزندان ومخارج جانبی آن -تهیه جهیزیه برای فرزندان دم وقت -اجاره نشین اقساط سنگین بانکهاو…از جمله معضلاتی است که گریبانگیر بیشتر معلمان است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار + = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا