خانه » دسته‌بندی نشده » بازیگران بازنشسته را دریابید
3000946_422

بازیگران بازنشسته را دریابید

بازیگر پیشکسوت تئاتر سینما و تلویزیون گفت: دلیل بیشتر دیده شدن برخی بازیگران این است که مقدار پولی که تهیه کنندگان در طول فیلم خرج کرده‌اند را دوباره به جیب آن‌ها باز می‌گردانند.

به گزارش کارمند ایرانی، «رضا بنفشه خواه» بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما در خصوص تسهیلات دوران بازنشستگی عنوان کرد: مسئولان تصور می‌کنند پیشکسوتان هزینه‌ی زیادی برای گذران زندگی ندارند در حالی که هزینه‌های آن‌ها به دلیل داشتن فرزندان بیشتر زیادتر از بازیگران جوان است.

وی افزود: بازنشسته‌ی هنری یا غیر هنری بودن فرقی نمی‌کند به طور کل باید تسهیلات خوبی برای بازنشستگان در نظر گرفته شود.

بنفشه خواه درباره‌ی اهمیت مسائل مالی در بازیگری عنوان کرد: بازیگری شغل و حرفه‌ی ما است و ما با‌ آن امرار معاش می‌کنیم، اما با افزایش هزینه‌های زندگی مردم تمایل کمتری برای رفتن به سینما دارند در نتیجه فیلم‌های نمایش خانگی هم کمتر به فروش می‌رسند، وقتی که بازنشستگی به سراغمان می‌آید بیماری و کهولت سن هم همراهش خواهد آمد؛ با بالا رفتن سن هزینه‌ها کفاف زندگی را نمی‌دهند.

وی درباره‌ی مخارج زندگی این روزهای خود اظهار داشت: من خود بازنشسته‌ی وزارت کار و امور اجتماعی هستم یک بازیگر حتی اگر مستاجر هم نباشد باز نمی‌تواند به قدر کافی پول در بیاورد اما کسانی که بازیگران چهره می‌شوند می‌توانند مقدار پولی که تهیه کننده در طول فیلم و سریال خود هزینه کرده را برگردانند و به همین دلیل از آنها در فیلم و سریال خود بیشتر استفاده می‌کنند.

بنفشه خواه در پایان با بیان توصیه‌ای به جوانان گفت: بازیگری حرفه‌ای است که شهرت را به همراه دارد ولی جذابیتی کاذب است اگر جوانان حتمی رشته‌ی بازیگری در دانشگاه خوانده باشد باید در کنار آن مهارت‌های دیگری مثل نقاشی، حسابداری، کامپیوترو …بیاموزند چرا که بازیگری به تنهایی نمی‌تواند شکم آن‌ها را سیر کند موفقیت در بازیگری در گرو یادگیری مهارت‌های دیگری است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− شش = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا