خانه » دسته‌بندی نشده » مدیرعامل سابق باشگاه سایپا: از برکناری‌ام دلخور نیستم
سایپا

مدیرعامل سابق باشگاه سایپا: از برکناری‌ام دلخور نیستم

مدیر عامل سابق باشگاه سایپا گفت: به هیچ عنوان از برکناری‌ام ناراحت و دلخور نیستم، چرا که اعتقاد دارم هر آمدنی را رفتنی است.

به گزارش کارمند ایرانی، خلیل سپهر سبحانی اظهار کرد: اعتقاد دارم مدیران گروه خودروسازی سایپا بسیار بیشتر از من به مصالح مجموعه اشراف دارند و رای آنها برای من قابل احترام است.

وی با بیان این موضوع که صبح به من گفتند بعد از ظهر باید بروی و من پذیرفتم، افزود: بسیار خوشحالم که در سخت‌ترین برهه لطف پروردگار شامل حال من شد تا فرصت خدمت را پیدا کنم. کارهایی که در این مجموعه انجام شد قابل رویت است و به خوبی می‌تواند در معرض قضاوت قرار بگیرد.

سبحانی ادامه داد: تلاش کردم در تمامی لحظاتی که این مسئولیت را بر دوش دارم در جهت مصالح باشگاه قدم بردارم و خوشحالم این نتایج مثبت بود و امیدوارم با تدبیر مدیران جدید این سیاست‌ها تداوم داشته باشد و نتایج مثبت ادامه دار باشد.

مدیر عامل سابق باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که آیا هر روز بحث رفتن شما مطرح بود، گفت: کار کردن در این فضل لذت خاص خود را دارد ، علی‌رغم آن که هر روز بحث رفتن من از این باشگاه مطرح بود به هیچ عنوان برای ثانیه‌ای دلسرد و نا امید نشدم؛ چرا که تنها برای رضای کس دیگری کار کردم نه رضایت مافوقم.

سبحانی با رد هر گونه مشکل با مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، بیان کرد: من در باشگاه سایپا در جهت انجام تکلیفی که بر گردنم گذاشته شده بود گام برداشتم و امیدوارم در این راه موفق بوده باشم.

وی در پایان با اشاره به فقر تربیتی موجود، گفت: اعتقاد دارم آسیب‌پذیری جامعه درضعف پرورشی و تربیتی است و تلاش کردم در هر مسئولیتی که بودم در حد بضاعت نسبت به کمرنگ کردن این ضعف قدم بردارم ، ورزش ما نیز از فقر تربیتی شدیدی رنج می برد و امیدوارم این موضوع برای مدیران و مسئولین بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو − = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا