خانه » دسته‌بندی نشده » مهار پدیده بارسا توسط یک ایرانی+عکس
nf00408490-3

مهار پدیده بارسا توسط یک ایرانی+عکس

بهرنگ صفری، دفاع چپ ایرانی اف سی بازل در بازی مقابل پورتو توانست کریستین تیو، بال سابق بارسلونا را از کار بیندازد.

به گزارش کارمند ایرانی، بازی های مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا یک نماینده ایرانی هم داشت. بهرنگ صفری با اف سی بازل مقابل پورتو به میدان رفت و توانست بازی قابل قبولی ارائه بدهد. صفری که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ در یک مقطع عضو بازل بود، بعد از یک جدایی دو ساله ، از سال ۲۰۱۳ دوباره به بازل برگشت و توانست یکی از ارکان اصلی خط دفاعی این تیم لقب بگیرد.

صفری در بازی مقابل پورتو هم مثل همیشه در ترکیب اصلی بازل حضور داشت و با پیراهن شماره ۱۹ سدی محکم بود مقابل بازیکنان حریف. نکته جالب حضور تیو مقابل او بود. پدیده سابق بارسلونا که بعد از چند فصل حضور در این تیم ، ابتدای این فصل به پورتو پیوست تا بیشتر فرصت بازی بدست بیاورد.

صفری در این بازی درست بازیکن مقابل تیو بود. دفاع چپ ایرانی بازل با هماهنگی والتر ساموئل- مدافع سابق تیم ملی آرژانتین- توانست تا حدود زیادی تیو را از کار بیندازد و اجازه ندهد او مثل همیشه از سرعت و تکنیکش استفاده کند.

صفری ۳۰ ساله که از سال ۲۰۰۸ عضو تیم ملی سوئد است و تاکنون ۳۱ بازی ملی انجام داده می تواند در ادامه لیگ قهرمانان اروپا نماینده ای موفق برای فوتبال ایران باشد. هر چند او پیشنهاد حضور در تیم ملی ایران را نپذیرفت و برای تیم ملی سوئد به میدان رفت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش − = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا