خانه » دسته‌بندی نشده » بررسی حریفان ۶ امتیازی استقلال!
استقلال

بررسی حریفان ۶ امتیازی استقلال!

استقلال پس از پشت سر گذاشتن تیم گسترش فولاد با اوضاع خاصی روبرو می شود زیرا حریفان این تیم به مراتب سخت تر از چند هفته گذشته خواهند بود.

به گزارش کارمند ایرانی، در صدر جدول لیگ برتر، رقابت به اوج رسیده و می‌توان گفت که ۵ تیم شانس رسیدن به عنوان قهرمانی را دارند. در پنج هفته پیش رو استقلال به ترتیب به مصاف تیم‌های ۱۵، ۱۳، ۱، ۴ و ۶ جدول خواهد رفت.

گفتنی است استقلال ابتدا به مصاف تیم‌های پایین جدول می‌رود که برای بقا نیاز مبرم به امتیاز دارند و سپس دو دیدار ۶ امتیازی خواهد داشت و بعد از آن نیز به مصاف ذوب‌آهنی می‌رود که این روزها به بلوغ رسیده است.

استقلال در تهران از تیم‌های نفت مسجد سلیمان، نفت و ذوب‌آهن‌ پذیرایی خواهد کرد و در طرف مقابل در تبریز به مصاف گسترش فولاد خواهد رفت و یک دیدار سخت نیز در اهواز مقابل شاگردان اسکوچیچ خواهد داشت. طبق انتظار، ۵ تیم نفت، استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتور از بخت قهرمانی برخوردار هستند.

این در حالی است که مسئله‌ میهمانی و میزبانی تیم‌هابسیار مهم است، مسلما بازی در خانه یک امتیاز مثبت ارزیابی می‌شود و از این نظر نفت تهران که یک بازی خارج از خانه را تجربه کرده و هفته ۲۱ را به اتمام رسانده  ۳ بازی از ۴ دیدار خود را میزبان خواهد بود.

استقلال و سپاهان نیز در ۵ هفته پیش رو ۳ بار میزبان خواهند بود و فولاد و تراکتور نیز تنها ۲ بازی درخانه خود انجام می‌دهند.

شایان ذکر است در پنج هفته آینده ۴ دیدار۶ امتیازی نیز وجود دارد که می‌تواند خیلی از معادلات را حل کند. دیدارهای استقلال- نفت ، نفت- فولاد، فولاد- استقلال و سپاهان- تراکتور دیدارهای ۶ امتیازی تلقی می‌شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش × 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا