خانه » دسته‌بندی نشده » واکنش وحید هاشمیان به خبری مربیگری اش در پرسپولیس
40269

واکنش وحید هاشمیان به خبری مربیگری اش در پرسپولیس

مهاجم پیشین تیم ملی گفت: جالب است که من در آلمان هستم و در تهران برای من هر چه دلشان بخواهد می نویسند.

به گزارش کارمند ایرانی، وحید هاشمیان  در رابطه با مشغله این روزهای خود در آلمان اظهار داشت:‌ همچنان مشغول کلاس های مربیگری هستم و به کارم ادامه می دهم اما ۹ ماه پرفشار را پشت سر گذاشتم که کلاس های بسیار فشرده ای برگزار می شد و من هم برای پیشرفتم باید در آنها شرکت می کردم.

وی درباره شایعه حضورش در کادرفنی پرسپولیس به عنوان دستیار برانکو افزود: من جوابی برای این شایعه ندارم زیرا بی پایه و اساس است. جالب است که من در آلمان هستم و در تهران برای من هر چه دلشان بخواهد می نویسند. به خاطر همین من اصلا نمی خواهم خودم را وارد حاشیه کرده و به این شایعات پاسخ بدهم. می خواهم آرامش داشته باشم و دلیلی ندارد که درباره پرسپولیس یا سرمربی اش من نظر بدهم.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره زمان بازگشتش به ایران و اینکه قصد مربیگری دارد یا خیر؟، خاطرنشان کرد: من فعلا که به دلیل حضور در کلاس های مربیگری نمی توانم تیم بگیرم و در این چند ماه نیز به این مساله اصلا فکر نکردم. تمام تمرکز و وقتم در این چندماه در کلاس های مربیگری بود. زمان بازگشتم به ایران مشخص نیست اما فعلا قصدی برای مربیگری ندارم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 7 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تبلیغات

صاحب نیوز
بالا